Неділя, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Подякувати відважним медикам та розповісти про них світові: як це можуть зробити жителі Шепетівського району

Подякувати відважним медикам та розповісти про них світові: як це можуть зробити жителі Шепетівського району

Подякувати відважним медикам та розповісти про них світові: як це можуть зробити жителі Шепетівського району

В Україні запустили проєкт “Дякуємо серцем”. Його ідея полягає у тому, аби розповісти про мужніх медпрацівників, чия робота – боронити життя. Також це й можливість підтримати їх фінансово.

Проєкт ініціювали МОЗ та ВООЗ, аби весь світ знав про українських медиків, які у сучасних реаліях борються за людські життя за будь-яких умов.

Тисячі медичних працівників щодня борються за кожен удар серця — в бомбосховищах, лікарнях, вдома. Без сну, іноді без часу на їжу, жертвуючи собою. Часто стикаючись із випадками, які перебувають за межами можливого. Наші медики демонструють згуртований професіоналізм та силу людяності, завдяки яким міцніє наша впевненість у спільній перемозі. Кожним ударом серця ми дякуємо медикам за кожне врятоване життя.

На сайті є історії відважних медиків, вони постійно додаються і є можливість розказати свою. Також є опція “підтримати медиків”, переказавши кошти через фандрейзингову платфому UNITED 24.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.