Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув Оборонець з Нетішина

На війні загинув Оборонець з Нетішина

На війні загинув Оборонець з Нетішина

На щиті додому повертається Захисник з Нетішинської громади Ігор Кузьмін.

Старший сержант, стрілець-помічник гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону Ігор Кузьмін загинув 27 липня під час виконання бойових завдань поблизу н. п. Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині.

– У вівторок, 1 серпня, об 11:00 відбудеться прощання з нетішинським Небесним Лицарем –мужнім Воїном Ігорем Кузьміним. Просимо громаду не бути байдужою і зустріти Героя з державною символікою о 10:40 біля стели «Нетішин» зі сторони Славути. Траурний кортеж рухатиметься до світлофора, проспектом Незалежності, проспектом Героїв України до площі перед будівлею виконавчого комітету.
Після прощання траурний кортеж з домовиною Героя з площі рухатиметься проспектом Героїв України, проспектом Незалежності в напрямку міського ринку (до світлофора). А далі – до Славути, де на міському кладовищі відбудеться поховання Ігоря Кузьміна. Віддати шану Воїну-Герою – обов’язок кожного з нас, –
зазначають у громаді.

На території Нетішинської громади оголошують триденну жалобу за полеглим Воїном. 1, 2 та 3 серпня будуть приспущені державні прапори на будівлях.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.