Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув Воїн з Ізяславської громади

На війні загинув Воїн з Ізяславської громади

На війні загинув Воїн з Ізяславської громади

Трагічна звістка про загибель на війні Воїна з с. Михнів нещодавно надійшла до Ізяславської громади. Віталій Павлович Томчук був молодшим сержантом, начальником радіолокаційної станції радіолокаційного взводу батареї управління та артилерійської розвідки.

З перших днів повномасштабної війни Воїн пішов добровольцем захищати рідну землю. Життя Віталія обірвалось на 33-му році життя 25 липня 2023 року на Донеччині.

Хоробрий Воїн захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу та незалежність. Та, на жаль, ненависна війна з росією забирає життя вірних синів та доньок України, в яких попереду мало б бути мирне та щасливе життя. Мама втратила сина, кохана – люблячого та турботливого чоловіка, діти – найкращого у світі татка, друзі – вірного товариша, Ізяславщина та Україна – Героя… Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий Воїн – це шрам на душі кожного з нас. Віталій Томчук навіки буде взірцем мужності, патріотизму та нескореності. У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким Оборонця, розділяємо ваш біль та у скорботі й молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірного Захисника України. Вічна пам’ять і вічна слава Українському Захисникові! – зазначають у громаді.

Про дату та час прибуття транспорту з тілом загиблого земляка та чину поховання у громаді повідомлять додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.