Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Волині вигадали лайфхак як боротися з незаконною рекламою

На Волині вигадали лайфхак як боротися з незаконною рекламою

На Волині вигадали лайфхак як боротися з незаконною рекламою

Спосіб боротьби з незаконною зовнішньою рекламою вигадали муніципали на Волині. У Луцьку авторам оголошень влаштують атаку спам-дзвінків. Телефонуватимуть за вказаними в оголошеннях, що розміщені у невідведених для цього місцях, номерами, доки порушники не звернуться у департамент муніципальної варти.

Старший інспектор аналітично-інформаційних технологій Віктор Денисюк, у коментарі виданню ZAXID.NET зазначив, що на порушників складатимуть протоколи і змушуватимуть самостійно зняти оголошення.

Це відбуватиметься доти, доки громадяни самостійно не усунуть правопорушення шляхом очищення своїх інформаційно-рекламних повідомлень та не будуть покарані адміністративним протоколом. Для детальнішої інформації, що потрібно зробити, аби дзвінки припинилися, потрібно звернутися до департаменту муніципальної варти, – пояснюють у департаменті. – Впродовж перших двох днів дзвінків буде мало. Порушникам пояснюватимуть, у чому суть звернення. Якщо людина не реагуватиме та не звернеться у департамент, дзвінки здійснюватимуть з такою періодичністю, аби повністю блокувати можливість приймати інші виклики.

Головне фото: krainau.com

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.