П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Смерть від коронавірусу на Ізяславщині: що відомо

Смерть від коронавірусу на Ізяславщині: що відомо

Смерть від коронавірусу на Ізяславщині: що відомо

На Хмельниччині поширення ковіду спадає, однак хвороба й досі становить небезпеку. Так, минулого тижня в одній із громад нашого району зафіксували смерть, спричинену COVID-19.

Це сталося в Ізяславській ТГ, повідомляють у пресслужбі виконкому. Станом на понеділок, 21 листопада, в їх громаді зафіксували 14 підтверджених випадків коронавірусу, із них – 1 працівник закладу освіти.

За інформацією Ізяславського лабораторного відділення, госпіталізації потребували 4 громадян, а одужало 8. Протягом минулого тижня, на жаль, зафіксовано 1 летальний випадок.

Аби убезпечити себе, краянам нагадують про важливість щеплення, дотримання маскового режиму та протиепідемічних заходів.

Нагадуємо, для того, щоб убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби та госпіталізації, необхідно отримати повний курс вакцинації та дотримуватися протиепідемічних заходів. Окрему увагу необхідно приділити носінню медичних масок, що залишається основним способом уникнути інфікування коронавірусною хворобою та унеможливити передачу вірусу. Наголошуємо, при перших ознаках хвороби потрібно, насамперед, подзвонити лікарю, з яким укладено декларацію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.