П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Надія Августінова: як подбати про кожен зубчик, аби у дитини не було карієсу

Надія Августінова: як подбати про кожен зубчик, аби у дитини не було карієсу

Надія Августінова: як подбати про кожен зубчик, аби у дитини не було карієсу

Найдорожчі посмішки – найдорожчих, тож дуже важливо, аби вони були здоровими. Дитячі зубентка, як і в нас, дорослих, можуть хворіти. І нехтувати цим не варто, адже дитячі хвороби не лише заважатимуть повноцінному життю маляти, а й вплинуть на її здоров’я в майбутньому. Аби лікування було менш травматичним, емоційним та затратним фінансово і в аспекті здоров’я, хворобі краще запобігти.

Вберегти дитячу посмішку від пошкоджень та карієсу допоможе герметизація фісур, – розповідає Надія Августінова, лікарка «Фенікс-Дент». Вона пояснює, – це своєрідна заливка дитячого зубчика спеціальним гелем – герметиком. Так ми ніби «запечатуємо» зубчик і туди не потрапляють залишки їжі, він менше пошкоджується, а отже мінімізується ризик появи карієсу.

Проводять процедуру на жувальних зубах (де, власне, є фісури). Герметик, що використовують для заливки, містить кальцій та фотополімерний матеріал. Тож, таке «запечатування» допоможе запобігти хворобі зубчика, а отже – виснажливому перебуванню малечі у лікарському кріслі для пломбування.

Аби заливка фісур була для дитини не лише корисною, а й цікавою процедурою, маємо різні кольори гелю, – каже Надія Августінова. – Це – абсолютно безпечно та максимально натхненно для маленьких творчих непосидюхів. Тож, з нами і здорово, і цікаво.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.