П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Наш обов’язок – пам’ятати: у Крупецькому ліцеї провели тематичні заходи до Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

Наш обов’язок – пам’ятати: у Крупецькому ліцеї провели тематичні заходи до Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

Наш обов’язок – пам’ятати: у Крупецькому ліцеї провели тематичні заходи до Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна вкотре пригадувала трагічні сторінки своєї історії, вшановуючи День ліквідатора наслідків найбільшої техногенної катастрофи – аварії на ЧАЕС.

Навчальні заклади півночі Хмельниччини провели тематичні заходи, аби проговорити ці події з дітьми. Такі зустрічі відбулися і в Крупецькому ліцеї.

У 5 класі була проведена виховна година, “День ліквідатора ЧАЕС”. Здобувачі освіти пригадали наслідки аварії на Чорнобильській атомній станції, ознайомилися зі спогадами очевидців подій, переглянули гіф-ілюстрації. Також діти написали на дзвонах-символах катастрофи ЧАЕС, слова вдячності ліквідаторам.

Восьмикласники разом з класною керівницею Тетяною Тарасюк згадали історію аварії на ЧАЕС, причини та наслідки аварії, переглянули відео цих трагічних подій.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму. Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик — захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС енергоблоку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.