П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Національні футбольні чемпіонати знову проходитимуть в Україні

Національні футбольні чемпіонати знову проходитимуть в Україні

Національні футбольні чемпіонати знову проходитимуть в Україні

Через російську війну в Україні всі внутрішні футбольні чемпіонати були достроково завершені. Наразі національна федерація разом із ФІФА та УЄФА готується відновити їх.

Зокрема Україна планує у серпні відновити змагання в рамках національних футбольних чемпіонатів, – повідомив президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павленко.

План відновлення футбольних чемпіонатів вже схвалено президентом України Володимиром Зеленським.

Ми говорили про те, яку силу має футбол, допомагаючи людям думати про майбутнє, тому що зараз люди, звичайно, не у найкращому настрої. Тому ми з президентом ухвалили рішення про відновлення чемпіонату України у серпні, – зауважив глава УАФ.

Однак, це стосується чоловічих чемпіонатів прем’єр-ліги, першого і другого дивізіонів, а також чемпіонату серед жіночих команд. Про це рішення Андрій Павленко повідомив президентів Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) Джанні Інфантіно та Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александера Чеферіна.

Зазначимо, що національні футбольні чемпіонати України призупинили у лютому цього року відразу після російського вторгнення. У квітні сезон 2021/ 2022 офіційно оголосили завершеним.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.