Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Навички для успішного життя»: безплатний освітній проєкт для школярів

«Навички для успішного життя»: безплатний освітній проєкт для школярів

«Навички для успішного життя»: безплатний освітній проєкт для школярів

Освітній проєкт «Навички для успішного життя» для молоді з 11 листопада запустили в Україні. Він передбачає не лише базові знання з математики, мови чи інших навчальних предметів, але й навички, що допоможуть у майбутньому стати успішними. Навчання проходитиме онлайн та буде безкоштовним.

Проєкт запустили Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та провідні українські школи дистанційного навчання.

До освітнього проєкту можуть долучитись українські школярі віком від 12 до 17 років. Завдяки програмі діти зможуть не тільки знайти нових друзів, але й отримати важливі знання. Зокрема вивчатимуть: цифрову грамотність і безпеку в Інтернеті; фінансову грамотність і підприємницькі навички; профорієнтацію і побудову подальшої освіти та кар’єри; Soft skills (м’які навички) та психологічну стійкість.

– Ми розпочинаємо системне навчання для українських учнів 6 – 11 класів навичкам, які необхідні будь-якій людині для того, щоб стати успішною у сучасному світі. Це – фінансова та цифрова грамотність, емоційний інтелект, ефективна комунікація, креативне мислення, лідерство, стресостійкість, гнучкість у прийнятті рішень, а також вміння визначити професію своєї мрії та побудувати власну траєкторію подальшого навчання та кар’єри. Перший етап повинен охопити 10 000 учнів, – заявив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков.

Програма діятиме упродовж 8 місяців: з листопада 2022 року до червня 2023 року. У ній зможуть взяти участь як діти, які перебувають в Україні, так і ті, що через війну оселились в одній із 14 країн світу.

– Заняття будуть вестись українською мовою, а викладатимуть для школярів найкращі педагоги і фахівці Дистанційної школи «Оптіма». Викладачі вже розробляють уроки та використають увесь свій багатий досвід роботи онлайн, щоб підліткам було легко засвоїти матеріал, а заняття проходили цікаво, – зазначають організатори.

Наразі запускаються 4 потоки навчання, кожен курс триватиме по 2 місяці. Як повідомив заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитро Бондаренко, всі уроки в рамках даного проєкту проходять процедуру затвердження у відповідних фахівців та отримають гриф Міністерства освіти і науки України.


Записатись на уроки «Навички для успішного життя» можна за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.