Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Найкреативніший волонтер Славути відзвітував про збори

Найкреативніший волонтер Славути відзвітував про збори

Найкреативніший волонтер Славути відзвітував про збори

Хорсе Хорс, кінь-волонтер зі Славути, відзвітував про збори. Скільки зібрав, куди витратили та як долучитися до благодійності – у тексті.

Хорсе Хорса – скульптуру коня, місцеві активісти встановили у Славуті близько року тому. Тоді Хорсе вже мав свою місію – він осявав шлях та, очевидно, піднімав настрій перехожим.

За три місяці йому в гривневому еквіваленті задонейтили понад 40 тисяч

Три місяці тому Хорсе почав благодійні збори. Біля нього люди-волонтери встановили скриньку, куди всі могли внести посильну суму на підтримку війська.

Про те, скільки зібрав та на що витратив, Хорсе звітував у своєму фейсбуку. Тримісячний звіт кінь-волонтер оприлюднив учора:

Ледве не проґавив цей день. Клопоти, клопоти…Сьогодні ТРИ місяці мого волонтерства і вони пролетіли як три дні. Ніби позавчора ставили мені скриньку. Ніби вчора писав двомісячний звіт… 🙁 А сьогодні знову треба писати, рахувати, конвертувати… Ех… Поїхали…Отже. За ТРИ місяці в скриньку задонатили (зараз так модно казати) 35577 грн 40 коп. +4,07 євро +106 польських злотих +2 канадських долари +5 чеських крон + 50 пенсів. Це з сьогоднішніми 600 грн. (сьогоднішнє фото додаю). Забрано зі скриньки 35500 грн (3500 грн від молодят тут) +4,07 євро+100 польських злотих +2 канадських долари +5 чеських крон + 50 пенсів. 77 гривень 40 коп. залишено в скриньці “на розвод”. Фото після відкривання скриньки я публікував. Суму забраних коштів оприлюднював. Для тих, хто перераховував купюри на фото та порівнював з оприлюдненою “забраною” сумою, пояснюю. На фото ВСІ купюри та монети, які були в скринці на момент відкриття. Щоб було легше рахувати передані людям-волонтерам кошти, то з вмісту скриньки забиралася “кругла” сума. Щоб скринька не була пустою, залишок купюр знову вкидалася в скриньку. Якщо хтось сумнівається в чесності Магазин домашнього затишку “АННА”, запрошую до участі в таїнстві перерахунку коштів (буває що і щоденно). Крім скриньки, цільовим призначенням особисто для Хорсе Хорс, тобто для мене 🙂, було передано 4500 грн та перераховано на картку 5000 грн. Таким чином, гривнева сума перевалила за 45 000 гривень. 🙂Друзі! Дякую Вам. І величезна дяка від наших сонечок та котиків. 🙂 Кошти передавалися для наших людей-волонтерів на різні потреби. Також за 1500 грн мною придбано костюм для снайпера. Зараз є 5400 грн, які найближчим часом предам нашим “медичним бджілкам”. 4,07 євро+2 канадських долари +5 чеських крон + 50 пенсів поки що зберігаються в Магазині домашнього затишку “АННА” (особисто перевіряв). 100 злотих віддав нашим “бджілкам”, коли в них була поїздка до Польщі. Монети поки що зберігаю для свого музею. Якщо Ви хочете допомогти нашим героїчним ЗСУ, кошти також можна скинути на картку 5457 0822 9121 7904 Ординська Ю. М. з поміткою “для Хорсе”. 🙂 СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

P. S. І ще. Неприємне, але мушу. Друзі і недруги! Величезне до Вас прохання. Якщо у Вас є якісь питання, чи Ви побачили помилку в підрахунках/обчисленнях питайте МЕНЕ чи вказуйте спочатку МЕНІ про це напряму. Ми, коні, пліток чи натяків не розуміємо. Можна і копитом отримати…

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.