Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » НБУ збільшив ліміт зняття готівкової іноземної валюти в Україні та за кордоном

НБУ збільшив ліміт зняття готівкової іноземної валюти в Україні та за кордоном

НБУ збільшив ліміт зняття готівкової іноземної валюти в Україні та за кордоном

Учора, 21 березня, у Національному Банку України збільшили ліміт на зняття готівки в Україні з рахунків в іноземній валюті та уточнили низку обмежень на транскордонні операції. Про це повідомляють на офіційному сайті НБУ.

– Зокрема йдеться про збільшення щоденного ліміту на зняття готівки в Україні з рахунків в іноземній валюті з 30 тис. грн до 100 тис. грн (в еквіваленті). Зауважимо, що цей ліміт також поширюється на зняття валюти за кордоном із рахунків в іноземній валюті, що відкриті в українських банках.

При цьому, ліміт у 100 тис. грн на день на зняття коштів в Україні з рахунків в національній валюті лишається чинним. В іноземних державах цю суму із гривневих рахунків лімітовано місяцем.

– Відповідні уточнення покликані запобігти виведенню капіталу за кордон у значних обсягах, – пояснюють у НБУ. – Нагадуємо, що Національний банк рекомендує використовувати безготівкові розрахунки. Звертаємо увагу, що впроваджені зміни не стосуються використання платіжних карток за кордоном та в Україні для розрахунків із метою оплати вартості товарів, робіт та послуг. Вони й надалі можуть здійснюватися без обмежень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.