Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Українці, які втратили робочі місця внаслідок війни, почали отримувати перші 6500 грн “єПідтримки”

Українці, які втратили робочі місця внаслідок війни, почали отримувати перші 6500 грн “єПідтримки”

Українці, які втратили робочі місця внаслідок війни, почали отримувати перші 6500 грн “єПідтримки”

З 21 березня розпочалися виплати 6500 грн “єПідтримки”. Їх отримали майже 500 тисяч українців. Спершу кошти “єПідтримки” надійдуть тим, хто в перший день подав заявку в “Дії”. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

Від запуску послуги ми вже отримали майже 4 млн заявок на “єПідтримку”. Програма розрахована на людей із населених пунктів, де ведуться активні бойові дії. Нагадуємо, що кошти можна витрачати без обмежень і навіть знімати в банкоматах або переказувати на інші картки, – зазначають у Міністерстві.

Крім того, у відомстві наголошують, що сповіщення про зарахування коштів “єПідтримки” особа отримає від свого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію.

Якщо отримаєте SMS-повідомлення від сторонніх відправників із проханням перейти за посиланням для отримання “єПідтримки”, то не відкривайте його. Це чергове інтернет-шахрайство.

Як отримати 6500 грн “єПідтримки”:

  • відкрийте спеціальну картку в одному з банків-партнерів, якщо у вас досі її немає;
  • зайдіть у “Дію” та натисніть «Послуги», «єПідтримка», «Отримати допомогу».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.