Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Не хочеш платити борг – віддай машину: держвиконавці ловлять боржників просто на дорозі

Не хочеш платити борг – віддай машину: держвиконавці ловлять боржників просто на дорозі

Не хочеш платити борг – віддай машину: держвиконавці ловлять боржників просто на дорозі

У п’яти областях України почали примушувати громадян до сплати боргів просто на дорогах, а саме в місцях зупинки транспортного засобу.

Відтепер Державна виконавча служба і Міністерство внутрішніх справ зможуть вимагати від боржників-власників автомобілів просто на дорозі сплатити аліменти, житлово-комунальні борги та борги за рішенням судів.

На початку тижня у 5 областях, які із зрозумілих причин називати не буду, ДВС спільно з МВС почали використовувати ще один ефективний цифровий інструмент примусу боржників до виконання судових рішень. Зокрема, за перші дні застосування нового інструменту на місці стягнуто 64 тис. грн аліментів, 39 тис. грн перераховано на користь держави ЄСВ та 17 тис. штрафів за порушення ПДР, вилучено два транспортні засоби, – зазначив Андрій Гайченко, заступник міністра юстиції з питань ДВС.

Борги і штрафи на дорозі не можна заплатити готівкою. Для цього співробітники ДВС дають водіям відповідні документальні бланки із зазначеними в них рахунками. На них боржники і зобов’язані перерахувати кошти. В іншому випадку в рахунок боргу можуть вилучити авто.

Проведення такого експерименту показало, що багато боржників після того, як їх зупиняють в певному місці співробітники Нацполіціі, і коли мова заходить про конфіскацію транспорту в рахунок боргу, охоче погоджуються виплатити його грошима, аби не забирали автомобіль, – додав Андрій Гайченко.

Проєкт буде поширено на всю територію країни.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.