Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Не намагатися збивати дрони самотужки просить українців очільник МВС

Не намагатися збивати дрони самотужки просить українців очільник МВС

Не намагатися збивати дрони самотужки просить українців очільник МВС

Денис Монастирський в етері телемарафону звернувся до власників зброї: “не намагайтесь збити дрона самотужки”. Чому – далі у тексті.

17 жовтня Монастирський виступив в етері телемарафону. Він підтвердив інформацію про те, що напередодні поліціянтам вдалося збити ворожий дрон. А от цивільних власників зброї очільник МВС просить від цього утриматися.

Вірогідність такого збиття є надзвичайно малою, а небезпека, якщо наприклад недосвідчена людина просто зі зброї буде стріляти вгору, перевищує можливість збити (такий дрон). Тому я хочу, користуючись нагодою, звернутися до містян, до тих, хто володіє зброєю (і застерегти): з пістолета, з карабіна не варто стріляти поміж багатоповерхових будинків. Це може призвести до травмування і до більшої біди, ніж можливо, збити дрон, – цитують Монастирського журналісти видання “Українська правда”.

Раніше у мережі завірусилося фото, де чоловік із рушниці цілиться у вікно. Це фото, як вияснили журналісти “Детектора медіа”, зробили у 2021 році. Тоді поліція затримала киянина, у якого вдома знайшли речовини, подібні до наркотичних.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.