Середа, 8 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Не проґавте: проєкт для школярів Шепетівщини

Не проґавте: проєкт для школярів Шепетівщини

Не проґавте: проєкт для школярів Шепетівщини

Учні та учениці зі шкіл Шепетівського району можуть взяти участь у проєкті, що дозволить здобути стипендію на освіту, можливості для навчання та працевлаштування і не лише це. Деталі читайте у тексті.

Підлітки віком 15-17 років можуть взяти участь у проєкті Risе – програмі підтримки талантів. Ініціативу, за підтримки партнерів, у світі впроваджують Schmidt Futures і Rhodes Trust.

Кого шукають

Серед людей віком 15-17 років організатори проводять Rise Challenge.

На відміну від багатьох традиційних додатків, Rise використовує відео, проєкти та групові інтерв’ю, тому кандидати мають багато можливостей продемонструвати свій потенціал. Для заявників, які не мають доступу до пристрою відеозапису, ми пропонуємо можливість подання текстових відповідей. Для заявників, які не мають доступу до технологій, ми пропонуємо альтернативний низькотехнологічний шлях через паперові заявки. Rise Challenge заохочує аплікантів створити індивідуальний проєкт, який демонструє їхні таланти та принесе користь їхнім громадам, а також оцінити проєкти інших аплікантів.

До 500 фіналістів Rise Challenge, перейдуть до Finalist Days. Там кандидати та кандидатки мають продемонструвати мотивацію, здатність вирішувати проблеми та навички командної роботи в інноваційному форматі співбесіди. 100 людей, які стануть переможцями, отримають підтримку в освіті, навчанні, аби реалізовувати роботу, корисну суспільству.

Що отримають переможці

Серед іншого, переможці проєкту отримають чотирирічну стипендію на навчання у будь-якому акредитованому університеті (включно зі стипендією на навчання та стипендію на проживання, залежно від потреби, та якщо вона ще не покрита фінансовою допомогою). Також доступні менторська та технологічна підтримки.

Умови та терміни

100-денний перший етап уже розпочався 18 жовтня і триватиме до 25 січня.

Протягом цього часу вам пропонується дотримуватися темпу, щоб виконати проєкт до його завершення. Ви вирішуєте, як ви витрачатимете свій час, але Rise надаватиме вказівки та пропозиції.

Деталі – за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.