Понеділок, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Перший Поїзд святого Миколая уже вирушив залізницею

Перший Поїзд святого Миколая уже вирушив залізницею

Перший Поїзд святого Миколая уже вирушив залізницею

Вчора, 19 грудня, із залізничного вокзалу в Києві вирушив перший рейс Поїзда святого Миколая. Вже сьогодні він прибув до пункту призначення.

Українське небо цього року закрите для польоту саней з подарунками, відтак святий Миколай прибуде на поїзді “Укрзалізниці”. Залізниці, яка цього року врятувала понад 1 мільйон дітей, але сьогодні, окрім порятунку, везе свято. І це свято відбудеться за графіком, адже саме задля щасливих очей наших дітей ми і продовжуємо рух як офіційний перевізник святого Миколая, – коментує голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

– Свята – час для радощів, але цьогоріч в Україні святковий період не схожий на інші, – зазначає Мурат Шахін, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні. – Права 7 мільйонів українських дітей порушуються щодня. Ми в ЮНІСЕФ працюємо, щоб скоротити прогалину між дитячими мріями та реальністю. Святковий потяг “Укрзалізниці” – це проєкт дуже співзвучний головному гаслу ЮНІСЕФ – «для кожної дитини». Цей потяг везе надію, радість і дитинство у регіони, які найбільше постраждали від війни і де діти чи не найбільше чекають на диво. Понад 30 000 дітей у цих регіонах отримають портфелі ЮНІСЕФ зі шкільним приладдям і, разом з тим, можливість продовжувати навчатися і вірити у краще.

Проєкт Поїзда спільно реалізують ЮНІСЕФ та “Укрзалізниця”. Тематичними рейсами привезуть понад 33 000 подарунків для дітей на деокупованих Донеччині, Харківщині, Херсоні та Миколаєві. Крім подарунків у “залізній резиденції”, поїздом приїздитиме і театралізоване дійство.

“Укрзалізниця” та ЮНІСЕФ у цьому проєкті співпрацюють із військово-цивільними адміністраціями. Розуміючи, що не всі діти регіону матимуть змогу прийти до станції, частину подарунків буде передано напряму ВЦА. Далі вже їм належить розподілити подарункові набори за списками дітей до 10 років, що проживають у відповідних громадах. Точний час прибуття поїзда може змінюватися з безпекових причин, а оголошуватимуть його ВЦА безпосередньо у регіоні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.