Неділя, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Не витримуєш бачити зло росіян – ще більше допомагай обороняти Україну: Володимир Зеленський звернувся до українців

Не витримуєш бачити зло росіян – ще більше допомагай обороняти Україну: Володимир Зеленський звернувся до українців

Не витримуєш бачити зло росіян – ще більше допомагай обороняти Україну: Володимир Зеленський звернувся до українців

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення закликав тих, хто не витримує інформації про жорстокість росіян, ще більше допомагати обороні України.

Російський терор направлений, передусім, на те, щоб зламати нашу внутрішню силу. Росія нічого не може зробити з нами на полі бою. Наші оборонці дуже міцні. Такими ж міцними маємо бути і ми з вами, – наголосив Володимир Зеленський.

Наші емоції, наша спільна воля боротись повинні бути сильними до самої нашої перемоги. Що б не робили окупанти, як би вони не намагались зламати наш дух, ми повинні триматись, бути мобілізованими і повністю зосередженими на тому, що необхідно для нашої перемоги.

Якщо хтось із вас відчуває, що не витримує те зло, яке бачить, подумайте, як ще ви особисто можете допомогти обороні України. Допомагайте ЗСУ, доносьте світу факти про російський терор і переконуйте всіх, кого знаєте в країнах-партнерах, щоб збільшували допомогу Україні, – додав президент.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.