П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Нелегальний цех з пошиття “брендових” речей ліквідували на Хмельниччині

Нелегальний цех з пошиття “брендових” речей ліквідували на Хмельниччині

Нелегальний цех з пошиття “брендових” речей ліквідували на Хмельниччині

У виробничих приміщеннях “підприємці”, без ліцензії на це, облаштували цех з виготовлення спортивного брендового одягу.

На пошиту у таких умовах продукцію шили емблеми та етикетки відомих брендів та у подальшому реалізовували підробки через посередників, а також у месенджерах «Viber» та «Telegram» за нижчою ціною, ніж дороговартісний оригінал.

У цеху, місцях зберігання та збуту фальсифікату, правоохоронці провели санкціоновані та вилучили понад 2200 одиниць готової продукції, обладнання, фурнітуру, комп’ютерну техніку, чорнові записи тощо загальною вартістю понад 3,7 млн грн.

За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури, в межах кримінального провадження за ст. 229 КК України припинено незаконну діяльність групи осіб, яка займалась виготовленням та збутом фальсифікованої продукції, а саме спортивного одягу з незаконним використанням знаків для товарів і послуг фірмового найменування. На даний час проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення усіх обставин кримінального правопорушення. Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП в області за оперативного супроводу працівників відділу протидії кіберзлочинам ГУНП в області Департаменту кіберполіції НП України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.