Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Нерухомість в Іспанії, шуби, діаманти: нардеп України Олександр Герега задекларував свої статки

Нерухомість в Іспанії, шуби, діаманти: нардеп України Олександр Герега задекларував свої статки

Нерухомість в Іспанії, шуби, діаманти: нардеп України Олександр Герега задекларував свої статки

Олександр Герега, народний депутат, обраний від 192 мажоритарного округу (Хмельницька область), прозвітував про об’єкти нерухомості та незавершеного будівництва.

Доходи та активи. Транспорт й цінне рухоме майно. Все це є власністю як безпосередньо Олександра Гереги, так і його дружини Галини Гереги. Про це інформують журналісти vsim.ua.

Згідно з декларацією, за 2022 рік подружжя на двох заробили більше 14 мільйонів гривень. Крім того, на їхніх банківських рахунках й серед готівкових коштів – тисячі євро, доларів та швейцарських франків.

Найбільше земельних ділянок подружжя має на Київщині. Олександр Герега володіє житловими будинками та квартирою в Києві. Ще однією квартирою – в Городку на Хмельниччині. Разом з дружиною є власником домоволодіння у Київській області.

Дружина, Галина Герега, володіє будинком, ділянкою з житлом та ізольованим житлом в Іспанії. Також має 3 квартири та гаражний бокс у столиці. Галина Герега володіє двома автівками – Porsche та Volkswagen.

У декларації нардепа також зазначено, що він та дружина має посвідку на проживання в Іспанії, а саме – право на довгострокове проживання.

Детальніше з декларацією нардепа Олександра Гереги знайомтеся далі в інфографіці.

Додамо, що в декларації нардепа відсутня нерухомість чи майно, власності якого він набув за час повномасштабної війни. Разом з тим, раніше, часткове оновлення автопарку Олександра Гереги за час вторгнення розкрили журналісти із BIHUS Info. Вони знайшли 5 елітних автомобілів, які були оформлені на компанію “Епіцентр К”, яка належить сім’ї Герег. 

Вартість цих машин становить щонайменше 925 595 доларів США. Це за оцінками вартості таких автомобілів за їх найменшою ціною на ринку. Тому загальні витрати на елітне оновлення могло бути більшим.

Які авто купили:

  • Mercedes-Benz EQS 580 (2023 року випуску) — вартість від 127 777 доларів США;
  • Mercedes-Benz G-Class AMG 63  – від 221 476 доларів;
  • Mercedes-Benz V300d — від 121 233 доларів;
  • Mercedes-Maybach GLS 600 — від 187 253 доларів;
  • Mercedes-Maybach S 680 — від 260 657 доларів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.