Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

На Хмельниччині триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

На Хмельниччині триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

У Хмельницькій області триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

  • Учасники боряться за перемогу у п’яти дисциплінах: футзал, баскетбол, черлідинг, спортивне орієнтування, волейбол. Перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін спільно з амбасадором Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Хмельницької області Ольгою Полюк, привітали учасників змагань з волейболу. Турнір проходив на базі ліцею №3 імені Артема Мазура, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Сергій Тюрін привітав учасників з початком проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який спрямований розвивати спорт, вибудовувати особистість, розвивати відчуття суперництва, лідерські якості, виявляти талановитих спортсменів.

  • Я щиро бажаю, щоб ви досягли високих результатів, принесли славу своїм школам, ліцеям та Хмельниччині. Переконаний, що багато хто з вас проявить себе у волейболі. Тому вправно включайтесь у боротьбу і бажаю найголовніше, щоб на Всеукраїнському рівні у волейболі ви показали силу, волю до перемоги і, звісно ж, першість була за Хмельниччиною. Вітаю. Разом переможемо! – сказав посадовець.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.