П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Неси добро у світ природи”: працівники НПП “Мале Полісся” провели еко-заняття для славутської молоді

“Неси добро у світ природи”: працівники НПП “Мале Полісся” провели еко-заняття для славутської молоді

“Неси добро у світ природи”: працівники НПП “Мале Полісся” провели еко-заняття для славутської молоді

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники Національного природного парку «Мале Полісся» у класі лісової школи Державного підприємства «Славутське лісове господарство» провели інтерактивне еко-заняття «Неси добро у світ природи». Мета – стимулювати активну діяльність молоді задля збереження навколишнього середовища. На урок завітали діти та батьки, жителі та гості міста Славута.

Під час заняття відвідувачі здобули нові знання про довкілля, ознайомилися з правилами поведінки на природі, а відео та яскраві фотоілюстрації ще раз нагадали, яка у нас надзвичайна природа та чому так важливо її берегти, – розповідають у НПП «Мале Полісся».

Діти також брали активну участь в обговоренні проблем, які пов’язані з охороною навколишнього середовища, розповідали про свій особистий вклад в охорону природи, відгадували загадки про природні явища, тварин та рослин, активно брали участь в різноманітних іграх на екологічну тематику.

Проведення таких заходів є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля та допомогти зрозуміти молоді те, що кожен із нас є підтримкою життя на планеті як сьогодні, так і в майбутньому, – додають парківці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.