Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У ДП «Ізяславське лісове господарство» висіяли понад 500 000 майбутніх дерев: уже є перші сходи

У ДП «Ізяславське лісове господарство» висіяли понад 500 000 майбутніх дерев: уже є перші сходи

У ДП «Ізяславське лісове господарство» висіяли понад 500 000 майбутніх дерев: уже є перші сходи

Насіння для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою на 517 000 посадкових місць висіяли лісівники ДП “Ізяславське лісове господарство” у розсаднику, на полі дорощування. Як коментують лісівники, вже мають перші сходи майбутнього лісу.

Молоді сіянці потребують постійного догляду та турботи. Лісівники роблять усе можливе, щоб допомогти крихітним деревцям прижитися, – кажуть у лісгоспі.

Процес догляду стартують одразу після перших сходів. Насамперед, пояснюють лісівники, впродовж перших двох тижнів до скидання «шапочки» сходи охороняють від пошкодження птахами. Далі через систему зрошення здійснюють полив, прополюють рослини та підживлюють мікроелементами та стимуляторами росту для зміцнення кореневої системи. Аби убезпечити майбутні деревця від шкідників та кореневих гнилей, сіянці обприскують.

– Якщо якісно і вчасно будуть виконанні запроєктовані заходи з догляду за сіянцями, то отримаємо стандартний садивний матеріал для створення нових лісів. Доглянутий, гарний розсадник – це запорука здорового садивного матеріалу, а в майбутньому – запорука високопродуктивного лісу, – повідомила майстер лісу розсадника Любов Кирилюк.

Так, пояснюють у лісгоспі, найближчим часом їх підприємство повністю забезпечить свої потреби у високоякісному посадковому матеріалі та буде мати змогу продавати сіянці іншим підприємствам галузі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.