Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинець продавав дані українців та громадян ЄС для Росії

Нетішинець продавав дані українців та громадян ЄС для Росії

Нетішинець продавав дані українців та громадян ЄС для Росії

Кіберполіція заявила про викриття мешканця Нетішина Хмельницької області, який через месенджер продавав відомості про громадян України та ЄС. Як йдеться у повідомленні, загалом відомості містили персональні дані 300 тисяч осіб з різних країн.

Під час проведення обшуку чоловік перешкоджав діям правоохоронців та завдав тілесних пошкоджень кіберполіцейському. Зловмисника затримали, – зазначили у поліції.

Кіберполіція також зазначає, що 36-річний чоловік був адміністратором каналів у месенджері Telegram, де здійснював продаж персональних даних. Зокрема він мав доступ до відомостей щодо паспортних даних, номерів платників податків, свідоцтв про народження, водійських посвідчень, даних банківських рахунків.

– Залежно від обсягу даних, зловмисник просив за них від 500 до двох тисяч доларів. Покупцями були громадяни Росії. Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання, – йдеться у повідомленні.

В оселі зловмисника правоохоронці провели обшук. Вилучено мобільні телефони, три десятки жорстких дисків, SIM-карти, комп’ютерну техніку та серверне обладнання, на якому кіберполіцейські виявили бази даних з обмеженим доступом. Наразі встановлюється походження цих баз.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.