Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада передасть понад 20 автомобілів та 7 квадрокоптерів для ЗСУ

Нетішинська громада передасть понад 20 автомобілів та 7 квадрокоптерів для ЗСУ

Нетішинська громада передасть понад 20 автомобілів та 7 квадрокоптерів для ЗСУ

Нетішинська громада не перестає вражати кількістю техніки, яку передають для військовослужбовців, які щодня відстоюють нашу незалежність. Зокрема, вчора, 23 серпня, на площі міста виставили та підготували понад 20 автомобілів та 7 квадроциклів для ЗСУ, закуплених за кошти бюджету та волонтерів.

У Нетішині авто братимуть на тимчасовий облік і потім розподілятимуть по військових частинах.

Три авто та сім квадроциклів закуплено за кошти бюджету громади, один – за кошти волонтерів. Авто будуть передані на передову у військові частини, де воюють з російськими окупантами наші земляки, 5 квадроциклів – до однієї з військових частин Національної гвардії України, ще 2 – ЗСУ, – розповідає Олександр Супрунюк, міський голова Нетішинської громади.

Окрему подяку громада висловлює друзям з Латвії, зокрема, Віталію Оленійчуку, голові ГО «Перемога 17», членам правління Спілки українсько-латвійської дружби, які сприяли та допомагали у закупівлі транспорту.

Інші авто закуплено для ЗСУ завдяки відомому українському телеведучому каналу «1+1», автору програми «Світ навиворіт» Дмитру Комарову. Він прибув до нашого міста, – додає Олександр Супрунюк.

На прохання міського голови Олександра Супрунюка Дмитром Комаровим було придбано пікап для однієї з військових частин, де служить нетішинець, та автомобіль швидкої допомоги для нетішинського бійця медичної роти. Він нині проходить лікування, а потім – знову на передову.

– Доповненням до автомобіля «швидкої» став різного роду перев’язувальний матеріал та антисептик, що був наданий польськими друзями-волонтерами в перші дні війни для потреб громади. Разом до перемоги! – додає міський голова.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.