Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Який стан та скільки укриттів на Ізяславщині

Який стан та скільки укриттів на Ізяславщині

Який стан та скільки укриттів на Ізяславщині

В Ізяславській громаді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час наради обговорювали питання про стан укриттів для населення.

З початку збройної агресії російської федерації проти України з метою визначення додаткових місць укриття населення Ізяславщини було проведено обстеження приміщень підвальних та цокольних поверхів різного призначення, приведення їх в належний стан та взяття на облік, – зазначають в Ізяславській міській раді.

Наразі у громаді на обліку перебуває 39 захисних споруд цивільного захисту, з них 20 – вже повністю облаштовані укриття.

– Власники та балансоутримувачі захисних споруд цивільного захисту мають у стислі терміни завершити роботу щодо приведення захисних споруд у належний стан до використання за призначенням, забезпечити захисні споруди необхідним обладнанням, інвентарем, покажчиками місця знаходження та руху до них, засобами отримання інформації, зокрема, безкоштовним інтернетом. Те ж саме стосувалось укриттів закладів культури, – зазначають у міській раді.

Не оминули увагою й закладів освіти громади. Наразі триває активна робота з підготовки укриттів, які мають бути забезпечені електрикою, штучним освітленням, системами вентиляції, відповідати санітарним та протипожежним нормам.

Крім того, при облаштуванні укриттів враховуються наявність запасного виходу, міцність конструкції, зручність для дітей. До робіт з облаштування укриттів залучені педагогічні колективи, техпрацівники та батьки. Загалом, відповідні роботи з цього напрямку вже на завершальному етапі, – додають в установі.

Укриття для відвідувачів закладів з масовим перебуванням людей (супермаркети, ринки, заклади культури, спортивні та оздоровчі заклади) повинні забезпечити власники, принаймні для персоналу і, за можливості, для відвідувачів. У разі відсутності власного укриття – забезпечити інформування про їх місцезнаходження та розміщення покажчиків руху до них.

У поточному році за кошти місцевого бюджету придбано одну сирену оповіщення повітряної тривоги в м. Ізяслав. Крім того, наразі встановлюються системи оповіщення в окремих закладах освіти громади, – наголошують в Ізяславській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.