Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада під час благодійного спортивного заходу зібрала 145 000 гривень на потреби ЗСУ

Нетішинська громада під час благодійного спортивного заходу зібрала 145 000 гривень на потреби ЗСУ

Нетішинська громада під час благодійного спортивного заходу зібрала 145 000 гривень на потреби ЗСУ

До Дня Конституції України у Нетішині, що на Шепетівщині, організували благодійний спортивний захід, під час якого вдалося зібрати 145 тисяч гривень для на потреби бійців з Нетішина.

– Громадська організація “Успішна молодь Нетішина” у співпраці з добровольчим формуванням Нетішинської міської територіальної громади, штабом «Нескорені», ГО «Жіночий батальйон» за підтримки Виконавчого комітету Нетішинської міської ради, підприємців міста, комунальних підприємств, небайдужих нетішинців зібрали 145 тисяч гривень на потреби бійців з Нетішина, які оберігають наш спокій та мир над головами, – зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

День розпочався з благодійного чемпіонату міста з армспорту. Далі естафету прийняв благодійний родинний велодрайв «Разом до перемоги». 136 учасників проїхали вулицями міста на підтримку наших ЗСУ.

На площі у парковій зоні всі бажаючі могли купити смаколики, охолоджуючі напої та сувеніри в бджілок ГО «Жіночий батальйон» в межах благодійного ярмарку. А також посмакувати картоплею, шашликами та бограчем від 6-ї роти Добровольчого формування міської територіальної громади за благодійні внески, – додають у виконкомі.

Зокрема масштабною стала благодійна безпрограшна лотерея «Я підтримую Україну». Впродовж двох годин були розкуплені 200 квитків за благодійні внески. Учасники лотереї не лише допомогли ЗСУ, але й отримали подарунки від організаторів та спонсорів.

Велика подяка всім нетішинцям, партнерам, спонсорам! Наша сила в єднанні! Ми один за одного без слів! Стоїмо на рідній ми землі! – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.