Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Дев’ятьох військових з Хмельниччини за проявлену особисту мужність та патріотизм відзначено державними нагородами

Дев’ятьох військових з Хмельниччини за проявлену особисту мужність та патріотизм відзначено державними нагородами

Дев’ятьох військових з Хмельниччини за проявлену особисту мужність та патріотизм відзначено державними нагородами

Дев’ятьох військовослужбовців з Хмельниччини, згідно з указом Президента України, відзначено державним нагородами. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької військової адміністрації.

Згідно з Указом Володимира Зеленського, військовослужбовців з Хмельниччини відзначено державними нагородами за проявлену особисту мужність, патріотизм, вірність військовій присязі та українському народові, виявлені у захисті державного суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

Ордени Богдана Хмельницького III ступеня, «За мужність» III ступеня та медалі «За військову службу України» військовим вручив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

– Вдячний вам за героїзм, за те, що ви захищаєте і будете захищати нашу країну доки нога останнього окупанта не залишить нашу землю. Пишаємось вами і будемо тут, на місцях, робити все від нас залежне для підтримки ЗСУ, адже у нас спільна мета – перемога, і ми її здобудемо, – сказав Сергій Гамалій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.