П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада продовжує закуповувати техніку для ЗСУ

Нетішинська громада продовжує закуповувати техніку для ЗСУ

Нетішинська громада продовжує закуповувати техніку для ЗСУ

Нетішинська міська територіальна громада продовжує активно допомагати Збройним силам України, закупляючи за кошти свого бюджету необхідну техніку. Тільки з початку нинішнього, 2023, року за кошти бюджету громади закуплено 43 одиниці різного роду транспортних засобів (38 авто, 5 квадроциклів, 4 причепи до квадроциклів), 34 радіостанції та 8 тепловізорів.

Напередодні знову було відправлено допомогу у вигляді матеріально-технічного забезпечення для окремої механізованої бригади: автобус Mercedes, автомобіль вантажний Міtsubishi, автомобіль Canter Toyota (вантажний бус), 4 квадроцикли з причепами, 2 тепловізійні прилади, – розповідають у Нетішинській міській раді.

Більше 5 місяців окрема механізована бригада перебуває в одній з найгарячішій точок фронту. В її лавах воює чимало нетішинців.

Щиро дякуємо Нетішинській територіальній громаді та її очільнику Олександру Супрунюку за постійну турботу про військових. Нетішинці – молодці! Швидко та оперативно відреагували на наше звернення, і це не вперше. Міський голова добре розуміє потреби часу, де кожний день, час, хвилина чи секунда – це боротьба насмерть за нашу землю, за життя кожного її захисника, – зазначив Олександр Опришко.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.