П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді здобувачі освіти висаджують ліс: як долучитися

У Плужненській громаді здобувачі освіти висаджують ліс: як долучитися

У Плужненській громаді здобувачі освіти висаджують ліс: як долучитися

У Плужненському професійному агарному ліцеї пройшла акція «Створюємо ліси разом» в межах екологічної ініціативи Президента «Зелена країна». Спільними зусиллями лісівників, працівників та здобувачів освіти закладу висадили понад 20 000 саджанців сосни на площі 2 га. Спосіб висадки – «під меч Колесова».

У планах адміністрації навчального закладу – посадити ще не одне дерево, щоб покращити екологію нашої країни. Тож, акція у Плужненському професійному аграрному ліцеї «Створюємо ліси разом» триває й далі! Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни! – зазначили у ліцеї.

Нагадаємо, що в межах програми Президента України «Зелена країна» за 3 роки українці висадять 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшать площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Державою підраховано приблизні збитки для українського лісу від війни – близько 16 мільярдів гривень. І це – без урахування звільнених територій.

Ці дані яскраво демонструють, наскільки вагомий удар приймає на себе лісове господарство України, і наскільки вагомим є вклад кожного з нас у відновлення України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.