Субота, 25 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада придбала будинок для дитини, яка позбавлена батьківського піклування

Нетішинська громада придбала будинок для дитини, яка позбавлена батьківського піклування

Нетішинська громада придбала будинок для дитини, яка позбавлена батьківського піклування

Напередодні у Нетішинській громаді відбулося засідання міської комісії з формування потреби у 2021 році в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

– На порядку денному обговорювалось питання щодо надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунку особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування (особа віком від 18 до 23 років), за договором купівлі-продажу житлового будинку з господарськими будівлями та земельною ділянкою, на якій він побудований, за рахунок грошової компенсації – субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, – зазначили у Нетішинській міській раді.

Рішенням комісії дозвіл був наданий. В результаті, житловий будинок загальною площею 47,4 кв .м, житловою площею 36,9 кв. м та земельна ділянка площею 0,25 га придбаний в с. Заруддя Дубенського району Рівненської області.

У 2021 році для 9 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради, надана субвенція з державного бюджету, а саме, грошова компенсація на придбання житла. Наразі придбано 8 житлових приміщень. Проводиться робота щодо придбання ще одного житлового будинку для особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.