Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » НПП «Мале Полісся» розпочинає сезон підгодівлі диких тварин

НПП «Мале Полісся» розпочинає сезон підгодівлі диких тварин

НПП «Мале Полісся» розпочинає сезон підгодівлі диких тварин

З настанням холодів суттєво ускладнюється виживання диких тварин у природному середовищі. Важливою умовою їх збереження є підгодівля в осінньо-зимовий період. Тому НПП «Мале Полісся» з року в рік виготовляє та розміщює годівниці та солонці для підгодівлі диких тварин.

– Один з напрямків нашої роботи – це дбати про популяцію диких звірів. Саме тому ми підгодовуємо їх у зимовий період, аби тваринам було легше пережити зиму. Виготовлені годівниці незабаром заповнимо необхідними природними кормами, які, до речі, у нацпарку заздалегідь заготовили,- розповідають парківці.

Відзначимо, що для підгодівлі тварин вирощують різні однорічні та багаторічні кормові культури: озимі жито і пшеницю, горох, яру та озиму вику, рис озерний, конюшини, топінамбур, кормову капусту, кукурудзу тощо. Також для підгодівлі добре підходять віники із пагонів (з листками) деревно-чагарникових порід, які найбільше поїдаються ратичними та зайцеподібними, а саме: ясеня, верби, осики, горобини, яблуні, груші лісової, крушини та інших.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.