Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада придбала ще один будинок для дітей, які потребують підтримки

Нетішинська громада придбала ще один будинок для дітей, які потребують підтримки

Нетішинська громада придбала ще один будинок для дітей, які потребують підтримки

У Нетішинській громаді відбулося засідання міської комісії з формування потреби у 2021 році в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їхнього числа.

На порядку денному було питання щодо надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунку особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за договором купівлі-продажу за рахунок грошової компенсації. Такий дозвіл був наданий, – зазначають у Нетішинській міській раді.

Житловий будинок загальною площею 110,7 кв. м, житловою площею 46,3 кв. м, з господарськими будівлями до нього та земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку і споруд, особою придбані у с. Милятин Рівненського району Рівненської області.

У 2021 році Нетішинській МТГ виділено з державного бюджету 2 680 579,00 грн на придбання житла для 9 осіб цієї категорії. Державні кошти використано в повному обсязі, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.