П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Військовослужбовець з Хмельниччини отримав відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг»

Військовослужбовець з Хмельниччини отримав відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг»

Військовослужбовець з Хмельниччини отримав відзнаку Президента України «Хрест бойових заслуг»

Указом Президента України від 14 жовтня 2022 року військовослужбовця, який родом із села Соколівка Ярмолинецької громади, капітана Збройних сил України Олександра Корчинського за особисту хоробрість і відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку відзначено державною нагородою «Хрест бойових заслуг».

Нагороду з рук глави держави, Президента Володимира Зеленського, військовослужбовець отримав 21 листопада в День Гідності та Свободи і День Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Урочистості відбувалися у білій залі Героїв у Маріїнському палаці в Києві, – зазначили у Ярмолинецькій селищній раді.

Нагадаємо, «Хрест бойових заслуг» – це відзнака Президента України, що встановлена для відзначення військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання; видатні успіхи в управлінні військами (силами) під час ведення воєнних (бойових) дій.

Під керівництвом капітана Олександра Корчинського з 24 лютого 2022 року органи розвідки забезпечували якісне виконання бойових завдань. Зокрема під час наступальних дій на Харківському напрямку його підрозділи виконували завдання на лінії зіткнення з противником та у ворожому тилу, – додають у селищній раді.

Також Олександр Корчинський неодноразово брав безпосередню участь у бойових діях. Завдяки успішним діям підрозділів під командуванням капітана було забезпечено швидке просування основних сил оборони України. Корчинський уміло організував повітряну розвідку та якісне корегування вогню артилерії. Також під керівництвом капітана було проведено заходи з мінування ділянок місцевості та маршрутів висування противника на підконтрольній йому території.

Слава Десантно-штурмовим військам ЗСУ! Слава всім українським Воїнам! Шана і вдячність нашим землякам, які боронять Україну на всіх її рубежах, – наголосили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.