П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська команда з плавання виборола друге місце на міжнародних змаганнях

Нетішинська команда з плавання виборола друге місце на міжнародних змаганнях

Плавці команди «Енергоатом» здобули друге загальнокомандне місце на міжнародних змаганнях з плавання «Kyiv Open» та призи клубу «Гаврилич Мастерс». Команду очолював тренер КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС Анатолій Олійник. Змагання відбулися 27-28 листопада 2021 року в м. Бровари. Участь взяли 58 клубів у складі 320 плавців.

– Для команди «Енергоатом» друге загальнокомандне місце – потужний результат, – зазначив Анатолій Олійник, тренер команди енергетиків.

Зокрема, Анатолій Олійник у своїй віковій категорії став переможцем у двох дисциплінах батерфляєм – 200 метрів та 100 метрів, а також фінішував другим на п’ятдесятиметрівці цим стилем. В абсолютній першості, незалежно від вікової категорії, результат представника КДЮСШ ППО ХАЕС також вражає – 2 місце, 3 місце і 9 місце відповідно.