Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні стався вибух на ТЕС: що відомо

В Україні стався вибух на ТЕС: що відомо

В Україні стався вибух на ТЕС: що відомо

Учора, 28 листопада, близько опів на десяту вечора на Бурштинській ТЕС, що в Івано-Франківській області, стався вибух.

Як повідомляють у ДСНС регіону, в котлі сьомого енергоблоку відбулась розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм.

Внаслідок цього відбувся викид газопарової суміші та газів з топки котла. Отримали опіки двоє працівників, їх госпіталізовано до лікувальних закладів. Сьомий енергоблок зупинено й виведено з експлуатації, замість нього введено в роботу четвертий енергоблок.

Через аварію загалом госпіталізували п’ятьох людей із травмами різного ступеня тяжкості. Вже сьогодні, 29 листопада, на ТЕС сталось займання. Пожежа виникла на покрівлі над котлом в блоці № 8. Її ліквідували власними силами до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

Наразі електростанція працює у штатному режимі та не вплинула на безпеку енергосистеми. Загоряння на ТЕС уже були раніше. Так, 18 серпня загорівся один із маслоблоків на території Бурштинської ТЕС. Тоді загорання було ліквідовано і ніхто не постраждав.

Довідка: Бурштинська ТЕС розташована на перетині ліній електропередач, що з’єднують Україну (у тому числі і ХАЕС) з Угорщиною, Румунією, Словаччиною. ТЕС має 12 енергоблоків потужністю по 200 МВт кожний. Їх ввели в експлуатацію у 1965–1969 роках.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.