Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська СМСЧ отримає сучасне медобладнання від МАГАТЕ

Нетішинська СМСЧ отримає сучасне медобладнання від МАГАТЕ

Нетішинська СМСЧ отримає сучасне медобладнання від МАГАТЕ

Нетішинська СМСЧ уклала з НСЗУ пакет «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» та очікує від МАГАТЕ сучасне медичне обладнання. Про це повідомляють у пресслужбі ХАЕС.

Договір з Національною службою здоров’я України за пакетом «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» СМСЧ уклала цьогоріч.

  • Він передбачає, що медзаклад готовий до реагування на хімічні, біологічні, радіаційні, ядерні ризики. Раніше цей пакет медпослуг називався «ковідним» і укладався лише з закладом охорони здоров’я, який обслуговував 200 тисяч населення відповідної області.

Пакет готовності став доступним і для лікарень міст-супутників АЕС з 2024 року. За ним НСЗУ щомісяця виділяє лікарні 1 053 510 грн.

  • Одна з умов цього пакета – наявність у медзакладі сучасного обладнання. Частину цього обладнання, зокрема цифровий рентгенівський апарат на два робочих місця, портативний рентгенапарат, вісім дванадцятиканальних електрокардіографів, щілинну лампу, офтальмоскопи та отоскопи, Нетішинська СМСЧ незабаром отримає в рамках реалізації програми з надання медичної допомоги МАГАТЕ.

Більше про це в інтерв’ю виданню “Перспектива” розповіла директорка Нетішинської СМСЧ Тетяна Дідич.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.