Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська ТГ отримає підтримку від U-LEAD у розробці стратегії місцевого розвитку

Нетішинська ТГ отримає підтримку від U-LEAD у розробці стратегії місцевого розвитку

Нетішинська ТГ отримає підтримку від U-LEAD у розробці стратегії місцевого розвитку

В Україні відбувся конкурс серед територіальних громад для надання підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у розробці стратегій розвитку.

Серед 96 громад-переможців – 5 ТГ Хмельницької області, у тому числі, й Нетішинська міська ТГ.

Відповідно до проєкту, над розробкою стратегії представники врядування громад працюватимуть спільно з експертами програми. Стратегія включатиме детальний план розвитку ТГ – реалізацію потенціалу територій та місцевих мешканців.

Також за темою: Анатолій Катеренчук про перспективи та розвиток Шепетівського району

Допомога експетів та їх супровід будуть із учасниками проєкту впродовж етапу формування стратегії, окрім того, відбудеться курс навчання. Також буде обмін досвідом із учасниками з інших громад, у тому числі, з тими, хто вже має успішний досвід у впровадженні стратегій.

Перша така зустріч відбулась цими днями.

Учасники познайомилися з експертами, що надаватимуть підтримку, та обговорили подальші кроки. Під час онлайн-візиту до Овруцької громади (Житомирська область) учасники дізналися про успішні практики впровадження стратегії місцевого розвитку.

ДовідкаМінрегіон поставив перед собою амбітну ціль – у 2022 році всі громади повинні мати затверджені cтратегії розвитку. U-LEAD всіляко сприяє досягненню цієї цілі. Завдяки підтримці Програми вже понад 300 українських громад розробили стратегії розвитку. Загалом, за даними Мінрегіону, 520 громад затвердили свої стратегії розвитку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.