Субота, 20 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинці вибороли 11 нагород на чемпіонаті Європи

Нетішинці вибороли 11 нагород на чемпіонаті Європи

Напередодні п’ятеро нетішинських спортсменів, зокрема, вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» (тренеркою та керівницею є Людмила Панчук), взяли участь в чемпіонаті Європи. Він проходив у м. Бансько (Болгарія).

Упродовж чотирьох днів чемпіонату понад 300 спортсменів із 20 країн Європи змагалися в двох класичних дистанціях: спринті та радіоорієнтуванні. В підсумку, нетішинці вибороли 11 нагород.

Так, Синявський Іван має дві срібні медалі на класичних дистанціях в особистому заліку, золото та срібло – в командному.

Єлєна Петровська – срібна призерка в особистому заліку в класичній дистанції, а в командному має золото і срібло.

Мовчанюк Назар та Бєлаш Жанна вибороли золото та срібло в командних заліках. Також гідно виступив Владислав Антончик, який змагався у вправі «Спринт».

У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце, чехи – друге, росіяни – третє.