Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинців закликають проконтролювати підготовку внутрішньобудинкової теплової мережі до опалювального сезону

Нетішинців закликають проконтролювати підготовку внутрішньобудинкової теплової мережі до опалювального сезону

Нетішинців закликають проконтролювати підготовку внутрішньобудинкової теплової мережі до опалювального сезону

Комунальники Нетішина закликають мешканців проконтролювати підготовку внутрішньобудинкової теплової мережі до опалювального сезону. У Комунгоспі пояснюють, що в опалювальний період нерідко отримують скарги на якість теплопостачання в оселях нетішинців.

На жаль, попри постійне інформування з нашого боку, залишається нерозуміння багатьох мешканців щодо розподілу обов’язків у подачі теплоносія до кожної окремої оселі, – говорять комунальники. – Наголошуємо, що тепло у ваших домівках – це, передусім, якість внутрішньобудинкових мереж, котрі перебувають на балансі та обслуговуванні ЖКО, ОСББ та управляючих компаній. Тоді, як наше підприємство подає теплоносій необхідної температури виключно до лічильника на будинку.

Неналежний технічний стан внутрішньобудинкових мереж спричиняє “нерівномірне” подання тепла в оселі містян. В одних квартирах через надмірне тепло люди змушені прочиняти кватирки, в інших через холод вмикають обігрівачі.

В обох випадках споживач несе додаткові фінансові втрати за використану електричну або теплову енергію. Така ситуація дуже часто виникає в тому ж самому будинку, що свідчить про нормальну якість теплоносія до лічильника та порушення його розподілу по мережах будинку.Це є маркером якості внутрішньобудинкового обслуговування. Водночас, жителі сплачують ЖКО, ОСББ та управляючим компаніям за послуги з обслуговування мереж.

Шановні нетішинці, закликаємо вас проконтролювати якість проведення профілактики та ремонтів тепломереж у ваших будинках, щоб отримати якісне теплопостачання в опалювальний період у кожній квартирі. Пам’ятайте, що міжопалювальний сезон дуже короткий. Будь ласка, вже зараз подбайте про те, щоб холодної пори у ваших домівках було тепло, – наголошують комунальники.

З обов’язковим переліком робіт з підготовки внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону можна ознайомитись за посиланням – https://bit.ly/3b8SQb1.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.