Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Три громади Шепетівського району отримали сертифікати на побутову техніку

Три громади Шепетівського району отримали сертифікати на побутову техніку

Три громади Шепетівського району отримали сертифікати на побутову техніку

Понінківська, Полонська та Шепетівська громади отримали сертифікати на пральні та сушильні машини. Їх встановлять у центрах перебування ВПО.

– Сергій Гамалій сьогодні передав Шепетівській громаді сертифікат на побутову техніку від Міжнародної організації міграції (МОМ) у співпраці з Агенцією регіонального розвитку в місті Хмельницький. У співпраці з Міжнародною організацією міграції ми отримали пральні та сушильні машинки, послуги яких будуть безкоштовними для ВПО та малозабезпечених верств населення. Підтримка ВПО – одна з ключових задач у тилу, тож забезпечення базових потреб важливе і дуже актуальне, – прокоментував у своєму фейсбуку міський голова Шепетівської громади Віталій Бузиль.

Загалом, в області анонсували старт розробки мережі громадських пралень. Першу вже почали обладнувати у приміщенні міської лазні Хмельницького.

– У співпраці з Міжнародною організацією міграції розгортаємо в області мережу громадських пралень, послуги яких будуть безкоштовними для ВПО та малозабезпечених верств населення. Також сьогодні передаємо 40 пральних та 40 сушильних машинок для потреб переселенців в центрах розміщення внутрішньо переміщених осіб дев’яти наших територіальних громад, – повідомив Сергій Гамалій.

Окрім трьох громад Шепетівщини, сертифікати отримали Хмельницька, Кам’янець-Подільська, Старосинявська, Новоушицька, Антонінська, Староушшицька громади. Загалом, 9 громад вже мають 40 пральних та 40 сушильних машин.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.