Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Невідомі знову попсували фотозону в центрі Шепетівки

Невідомі знову попсували фотозону в центрі Шепетівки

Невідомі знову попсували фотозону в центрі Шепетівки

Вкотре невідомі вандали розмалювали фотозоону на площі Т. Шевченка у Шепетівці. Допис із фото такої “творчості” в одній із місцевих фейсбук-спільнот оприлюднила користувачка під ніком Софія Галицька.

– Творчість шепетівчан … Без коментарів, – написала Софія.

Однак, на коментарі містяни не поскупились. Зокрема, відреагували на ситуацію й авторки фотозони Наталя Стасюк, тогочасна заступниця міського голови з гуманітарних питань, та мисткиня Наталя Герасимчук.

– Коли ми створювали цей проєкт з Наталією Стасюк, ми витратили купу часу, ми обмірковували кожну частинку , ми радились з людьми як краще і, нарешті, ми вклали в цю справу свою енергію, любов і працю! Дивлюсь тепер – сердце крається, біль і сум у душі! Яке виховання у сім‘і, таке і вилазить за межі, результат бачимо!!! – написала Наталя Герасимчук.

– Цього разу ” політ фантазії митців ” побив усі рекорди!!!😡😡😡😡Якби люди цінували чужу працю і старання, ми б жили геть не так. Але, на жаль….Колись, одного такого художника вичислили…. – прокоментувала Наталя Стасюк.

Від такої діяльності підлітків, які не знають куди себе подіти ввечері, в місті страждає і місцевий Музей пропаганди. Його теж регулярно обмальовують: пишуть нецензурні фрази, номери телефонів, лінки на профіл,і малюють різні органи. Музейники своїми силами намагаються зачистити ці написи, однак замалювати можуть не все.

Закликаємо батьків поспілкуватись зі своїми дітьми, адже в цьому місті живемо всі ми, а такий наскельний живопис вражає не кожного і багатьох обурює.

Популярні пости