Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Nokia надасть Україні 5 тисяч WiFi-роутерів

Nokia надасть Україні 5 тисяч WiFi-роутерів

Nokia надасть Україні 5 тисяч WiFi-роутерів

Як повідомляють у Міністерстві цифрової політики та трансформації, разом із Nokia вони продовжать розвивати зв’язок та інтернет в Україні. Що анонсували – далі у тексті.

Відпочатку повномасштабної війни Nokia передала Україні 1 770 роутерів. Зараз їх використовують для забезпечення інтернету в укриттях шкіл. Друга партія (3 230 роутерів) має надійти до України незабаром.

У Давосі Михайло Федоров, міністр Цифрової політики, зустрівся із СЕО Nokia Пекка Лундмарком. Вони допомовилися спільно покращувати українську телеком-інфраструктуру, інтегруватися в міжнародний телеком-ринок, збільшити кількість телеком-фахівців в Україні, підсилити потужність українських інтернет-мереж.

Крім цього, CEO Nokia запропонував створити локальну групу експертів для консультування з відновлення, підвищення стійкості та модернізації цифрової інфраструктури. Також підтримку в будівництві магістрального інтернет-каналу через Чорне море, адже це зробить Україну привабливішою для відкриття офісів світових IT-компаній, як Amazon чи Meta.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.