Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Новий опалювальний сезон у Шепетівці: як триває підготовка

Новий опалювальний сезон у Шепетівці: як триває підготовка

Новий опалювальний сезон у Шепетівці: як триває підготовка

У Шепетівці тривають інспекції з перевірки підготовки міста до нового опалювального сезону.

Наразі міський голова Віталій Бузиль разом з головою депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, керівниками управлінських компаній міста, керівниками комунальних підприємств, начальником управління житлово-комунального господарства міської ради оглянули підвальні приміщення будинків 14, 16, 18, 38 на Проспекті Миру та будинку 96 на вулиці Судилківській.

На жаль, у розпал сезону часто маємо картину, коли у підвалі температура повітря становить +25 С, а в квартирах – ледь +18 С, що відбивається на платіжках мешканців. Маємо будинки, де ізоляція відсутня майже повністю, а це колосальні тепловтрати й захмарні платіжки. Тож, дав доручення відповідальним управлінським компаніям до 10 жовтня виправити ситуацію і попрацювати на добробут мешканців. Управління житлово-комунального господарства, своєю чергою, перевірить хід справ. Маємо будинки й у кращому стані, де потрібно лише виправити точкові недоліки. Опалювальний сезон 2021-2022 року в цілому не назвеш простим, тож готуємось максимально, – прокоментував Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

У разі наявності проблем з ізоляцією труб тепломережі, містян просять повідомляти про це на гарячу лінію ШЕДС-1500 за тел.: +38 (096) 504 19 19.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.