Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці визначили переможців Громадського бюджету

У Шепетівці визначили переможців Громадського бюджету

У Шепетівці визначили переможців Громадського бюджету

Під час засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради підсумовано голосування за ініціативи «Громадського бюджету». Члени комісії затвердили результати, за якими переможцями стали два проєкти, та визначили відповідальні за реалізацію проєктів підрозділи виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Всього до громадського голосування було допущено 5 проєктів. Шепетівська громада, шляхом онлайн голосування, мала можливість власноруч визначити, які з них є найактуальнішими та вартими реалізації за кошти місцевого бюджету.

Найбільшу кількість голосів мешканці громади віддали за ініціативу «Сучасна площа — ЦЕНТРО_CiTY» – 131 голос. Проєкт передбачає реконструкцію та облаштування території площі перед міським будинком культури. Наступним став проєкт «Стерилізація безпритульних тварин», за який віддали 120 голосів, – зазначили у виконавчому комітеті.

Проєкти «Сучасна площа – ЦЕНТРО_CiTY» та «Стерилізація безпритульних тварин» будуть винесені на розгляд депутатського корпусу Шепетівської міської ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.