Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » НПП «Мале Полісся» популяризує захист навколишнього середовища серед громад регіону

НПП «Мале Полісся» популяризує захист навколишнього середовища серед громад регіону

НПП «Мале Полісся» популяризує захист навколишнього середовища серед громад регіону

У сучасному світі, коли екологічні проблеми загострюються все більше, увага до цього питання має посідати одне з провідних місць у державній соціально-інформаційній політиці. Саме тому природоохоронна пропаганда є одним із пріоритетних завдань Національного природного парку «Мале Полісся».

Інструменти природоохоронної пропаганди стають все ефективнішим та дієвим засобом у розв’язанні багатьох екологічних проблем. Вони покликані змінити погляди та звички цільової аудиторії таким чином, щоб охорона навколишнього середовища стала для них обов’язковою складовою їх життєдіяльності. Така зміна в людських поняттях і настановах дасть змогу попередити появу нових екологічних проблем і розвиток уже існуючих, – переконані працівники парку.

Під час здійснення пропагандистської роботи, як зазначають парківці, велике значення має правильне застосування окремих засобів і форм пропаганди, зокрема, використання та поширення наочної друкованої агітації: плакатів, буклетів, листівок та ін. Таким чином, співробітники НПП “Мале Полісся! активно займаються розповсюдженням екологічних знань, що зазвичай супроводжується використанням наочних інформаційних матеріалів.

Так, серед навчальних закладів, що розташовані в зоні діяльності Парку, було поширено змістовні плакати, які присвячені різноманітності птахів Полісся, а також плакатів, що розкривають цінність мертвої деревини та її ключову роль у природному середовищі, – додають парківці.- За надані корисні матеріали щиро вдячні ГО «Rewilding Ukraine» та громадській природоохоронній організації Українське товариство охорони птахів (ТОП).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.