Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » НПП “Мале Полісся” та ДП “Славутський лісгосп” влаштували свято для малечі Славутчини

НПП “Мале Полісся” та ДП “Славутський лісгосп” влаштували свято для малечі Славутчини

НПП “Мале Полісся” та ДП “Славутський лісгосп” влаштували свято для малечі Славутчини

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся»» та Державного підприємства «Славутське лісове господарство» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей влаштували свято. На захід завітали діти та всі бажаючі жителі Славутчини.

Працівники НПП «Мале Полісся» проводили майстер-класи для діток із розфарбовування дерев’яних дощечок. Також діти малювали, складали пазли, фотографувалися біля дитячої фотозони, із задоволенням розглядали виставку дитячих малюнків, робіт та фотографій території НПП «Мале Полісся», – зазначають відвідувачі.

Як кажуть організатори, всі діти продемонстрували свої вміння та таланти. Супроводжували все дійство мами, допомагаючи дітям знайти собі розвагу до смаку.

І, звичайно, яке ж свято без солодощів? За сприяння ДП «Славутське лісове господарство» дітки поласували морозивом. Весело й щасливо провели цей день діти та їх батьки. Проте на цьому свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх дітей – літні канікули, – зазначають у НПП «Мале Полісся».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.