Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Новини » Війна » » Обереги для захисників: у Нетішині відкрили виставку

Обереги для захисників: у Нетішині відкрили виставку

Обереги для захисників: у Нетішині відкрили виставку

Нині на Хмельницькій АЕС триває експозиція створених власноруч та разом із дітьми оберегів, згодом їх передадуть захисникам. Їх виготовили, аби підтримати та захистити військових.

Працівники хімічного цеху Хмельницької АЕС ініціювали виставку оберегів для захисників «Нам потрібне мирне небо», яку присвятили до Дня родини. За словами начальника хімцеху ВП ХАЕС Володимира Гудзя, виготовляти вирішили саме обереги, адже їх наші військові можуть тримати поруч, як захист та мотивацію для здобуття мирного майбутнього наших дітей. Українські традиції мають глибоке коріння і родинні обереги разом з молитвою, благословенням матері допомагають вистояти у надскладних ситуаціях. Переважна більшість оберегів, представлених на виставці, виготовлена дітьми, які роблять посильний внесок у наближення миру, і головне, що вони наповнені любов’ю та вірою в перемогу, – розповідають у Шепетівській РДА.

Експонуватимуть обереги до 8 липня, потім їх передадуть волонтерам, аби адресувати нашим захисникам.

У Славуті експонують плакати хмельницьких художників. У Славутському історичному музеї відкрили виставку “Світло переможе темряву”. Експозиція налічує 29 робіт відомих митців краю. Яків Павлович, Володимир Карвасарний, Олег Бобровський та Микола Мельничук, об’єднавшись, відобразили своє бачення агресивних дій ₚосії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.