Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Від цього місяця пенсіонери Шепетівського району отримуватимуть більші пенсії

Від цього місяця пенсіонери Шепетівського району отримуватимуть більші пенсії

Від цього місяця пенсіонери Шепетівського району отримуватимуть більші пенсії

З першого липня для українців зросли пенсії, а з четвертого – їх уже почали виплачувати. На скільки збільшили виплати та як їх розрахували – далі в тексті.

У Пенсійному фонді України (ПФУ) повідомили про збільшення пенсій для українців. Такий допис оприлюднили на офіційному фейсбук-профілі фонду 5 липня. У дописі йдеться про те, що від першого липня пенсії перерахували через зростання прожиткового мінімуму.У результаті перерахунку, збільшено розміри мінімальної та максимальної пенсійних виплат, а також складові пенсійних виплат, які залежать від прожиткового мінімуму. Розміри підвищення пенсій з 1 липня 2022 року кожному пенсіонерові визначено індивідуально, залежно від того, яку складову пенсійної виплати перераховано (мінімальний розмір пенсії за віком, доплату за понаднормовий стаж, підвищення, надбавку чи мінімальну пенсійну виплату).

Загалом, кажуть у ПФУ, пенсії збільшили для 4,8 мільйонів українців. В середньому пенсії зросли на 45,40 грн. Їх перерахували автоматично та почали виплачувати 4 липня.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.