П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Обмеження для невакцинованих: до чого готуватись жителям Шепетівського району

Обмеження для невакцинованих: до чого готуватись жителям Шепетівського району

Обмеження для невакцинованих: до чого готуватись жителям Шепетівського району

За зразком європейських країн, де восени заборонять людям, що не зробили щеплення проти COVID-19, відвідувати заклади дозвілля та громадського харчування, обмеження невакцинованим анонсують і в Україні.

Це станеться, якщо епідемічна ситуація в країні погіршиться. Про це повідомив на своєму офіційному фб-профілі голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів (на даний час щеплена лише половина педагогів від загальної кількості). На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням, – написав Радуцький.

Водночас нардеп додає, що про обов’язкову вакцинацію не йдеться:

Коли обмеження анонсували в Італії, там заборонили без ковід-сертифікату відвідувати ресторани. В свою чергу, ми запитали наших підписників у соцмережі фейбук про те, чи вважають вони доцільним таке обмеження в Україні.

44% опитаних погодились із тим, що подібні заходи сприятимуть вакцинальній кампанії. 55% респондентів вважають, що ті люди, котрі свідомо прагнуть вакцинуватись, зроблять це без примусів.

Проте, тоді йшлось про варіацію відпочинку, а не можливість заробити на життя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.