Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Очільник Хмельницької ОВА отримав орден святого великомученика Юрія Переможця

Очільник Хмельницької ОВА отримав орден святого великомученика Юрія Переможця

Очільник Хмельницької ОВА отримав орден святого великомученика Юрія Переможця

Символічно, що саме цього дня наші військові відбили острів Зміїний, написав у своєму фейсбуку Гамалій. Керівника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія нагородили орденом святого великомученика Юрія Переможця на честь Юрія (Георгія) Змієборця.

Орден вручив Митрополит Епіфаній.

Зараз ми воюємо з країною, в якій спотворили розуміння духовності. Ця жахлива біда, яка прийшла на нашу землю, повернула нам єдність і нагадує, хто ми є. Лише віра в Бога і нашу перемогу дає нам сили. Вона – в роботі кожного українця, у підтримці світу, у бажанні зберегти нашу мову, очистити землю від окупанта. Саме надлюдська віра наших військових, волонтерів у те, що на їхній запит, на запит нашого фронту тут же буде відклик, надає нам сили. Зараз ми стоїмо пліч-о-пліч: схід і захід, південь і північ, всі як один, і маємо одне на всіх бажання – Перемогу. Сьогодні українці підтримують один одного без будь-яких додаткових мотивів, бо ми єдині. За ці місяці війни ми стали зрілішими, згадали, що таке милосердя, усвідомили силу невидимих цінностей, віри та духовності. Цього не відбере жодна зброя. Я дякую усім, бо цю нагороду вважаю нашою спільною! З нами Бог! За нами Перемога! – прокоментував Сергій Гамалій.

Довідка:

Орден Юрія Переможця — нагорода Української Православної Церкви Київського патріархату. Девіз Ордену — «За боротьбу зі злом». Цією відзнакою нагороджують представників духовенства, військовослужбовців з числа офіцерського складу, держадіячів за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.